ZAWIADOMIENIE O WALNYM ZGROMADZENIU CZŁONKÓW

WSZYSCY CZŁONKOWIE KORONOWSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W KORONOWIE

Zarząd Koronowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Koronowie działając na podstawie § 26 ust. 1 i § 27 statutu Spółdzielni zwołuje Walne Zgromadzenie Członków, które odbędzie się w jednej części w dniu 17 czerwca 2026 r. o godz. 17.00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego w Koronowie, Pl. Zwycięstwa 1 (wejście od ul. Farnej) z następującym porządkiem obrad:

  1. Otwarcie i wybór prezydium.
  2. Przyjęcie porządku obrad.
  3. Wybór komisji:
    • mandatowo-skrutacyjnej:
    • wnioskowej.
  4. Wybory do Rady Nadzorczej
    • prezentacja kandydatów na członków Rady Nadzorczej zgodnie z § 38 ust. 9 statutu,
    • przeprowadzenie głosowania.
  5. Sprawozdanie Rady Nadzorczej z działalności za 2025 r.
  6. Sprawozdanie finansowe za 2025 r.
  7. Sprawozdanie Zarządu z działalności Spółdzielni za 2025 r.
  8. Dyskusja na tematy poruszone w pkt: 5, 6 i 7 porządku obrad.
  9. Podjęcie uchwał w sprawach:
    1. zatwierdzenia sprawozdania z działalności Rady Nadzorczej za 2025 r. [Uchwała nr 1/2026];
    2. zatwierdzenie sprawozdania finansowego Spółdzielni za 2025 r. [Uchwała nr 2/2026];
    3. podziału nadwyżki bilansowej za 2025 r. [Uchwała nr 3/2026];
    4. zatwierdzenie sprawozdania Zarządu z działalności Spółdzielni za 2025 r. [Uchwała nr 4/2026];
    5. udzielenie absolutorium członkom Zarządu za 2025 r. [Uchwały nr 5/2026 i 6/2026].
  10. Sprawozdanie Komisji Mandatowo-Skrutacyjnej (w tym ogłoszenie wyników wyborów do Rady Nadzorczej).
  11. Wolne wnioski.
  12. Odczytanie protokołu Komisji Wnioskowej.
  13. Zakończenie obrad.

Sprawozdania oraz projekty uchwał będące przedmiotem obrad, z którymi członkowie Spółdzielni mogą się zapoznać, zostaną wyłożone w sekretariacie Spółdzielni w okresie od 3 czerwca 2026 r. do 16 czerwca 2026 r. Na podstawie § 38 ust. 6 i 7 oraz § 28 ust. 2 Statutu członkowie Spółdzielni mogą zgłaszać kandydatów na członków Rady Nadzorczej do dnia 2 czerwca 2026 r. Kandydata na członka Rady Nadzorczej zgłasza co najmniej 10 członków Spółdzielni.